Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Konteyner konusunda bir uzmana mı ihtiyacınız var?

1984'ten bu yana biz hazırız

Konteyner alım satım

01. Konteyner alım-satım

Öztürk Nakliyat, ISO belgeli, IICL sertifikalı ve Cargo Worthy standartlarında 2.El Yük Konteynerleri alım satımı yapmaktadır.  Öztürk Nakliyat olarak İkinci el ve yeni üretim konteyner alım satım ve kiralama hizmetleri vermektedir. Denizcilik sektöründe konteyner temin ederek firmaların çeşitli lojistik hizmet ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Konteyner depolama

02. Konteyner depolama ve transfer

Öztürk Nakliyat Türkiye genelinde ki depolarında boş konteyner depolama hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında liman aktarmalarında kara nakliye hizmeti de verilmektedir. Türkiye genelinde bulunan depolarımızda Reefer konteyner depolama hizmeti de sunulmaktadır.

repair_services

03. Konteyner tamir ve modifikasyon işlemleri

Öztürk Nakliyat konteyner onarım, modifikasyon, boyama, sandwich panel kaplama gibi teknik hizmetleri de vermektedir. Bu noktada tercih edilen malzeme kalitesi ve aynı zamanda boya kalitesi son derece önemlidir. Uzun süre sorunsuz kullanmak adına mutlaka kaliteli olan malzemeler tercih edilmelidir.

Yük konteyneri kiralama

04. Yük Konteyneri kiralama hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyacına göre mevcut olan standart konteyner tipleri için kısa ya da uzun vadeli Yurtiçi ve yurt dışında, sıfır ve ikinci el, millileşmiş veya serbest dolaşımda bulunan  20’dc / 40’dc / 40’hc standart ve özel ekipman statüsündeki konteynerlerin satış ve kiralamasını kiralama hizmeti vermekteyiz.

Nakliye hizmetleri

05. Yük Konteyneri nakliye hizmetleri

Öztürk Nakliyat 1989 yılından bugüne nakliye hizmeti vermektedir. Yük konteyneri satış ve kiralamalarında şehir içi ve şehir dışı nakliyeleri Öztürk Nakliyat’ın kendi araçları ile yapılmaktadır. Askeri amaçlı konteynerler, petrol ve gaz sanayisinde kullanılan konteynerler, özel barınaklar, jeneratör konteynerleri, su arıtma konteynerlerin de deneyimlerimiz var olup müşterilerimizin her türlü taleplerine hizmet sunmaktayız.

Acentelik

06. Acentelik

Güvenilirlik, kalite ve etik ilkelerimiz çerçevesinde uluslararası standartlarda hizmet vermeye devam ederek uzun soluklu ve güvenilir bir yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. İstanbul, Gemlik, Mersin, İzmir  bölgelerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm lojistik destek ve depolama hizmetleri, tamir hizmeti, ve karayolu  yük konteyner taşımacılığı ile deniz transferini birleştirerek sizlere acentelik hizmetleri sunmaktayız.