Yük konteyneri nakliye hizmetleri

Yük konteyneri nakliye hizmetleri

Öztürk Nakliyat 1989 yılından bugüne nakliye hizmeti vermektedir. Yük konteyneri satış ve kiralamalarında şehir içi ve şehir dışı nakliyeleri Öztürk Nakliyat’ın kendi araçları ile yapılmaktadır.

Askeri amaçlı konteynerler, petrol ve gaz sanayisinde kullanılan konteynerler, özel barınaklar, jeneratör konteynerleri, su arıtma konteynerlerin de deneyimlerimiz var olup müşterilerimizin her türlü taleplerine hizmet sunmaktayız.

25000 m2 olan Ferhat paşa fabrikasında ISO konteynerleri, özel üretim konteynerleri üretmekteyiz. Bunun yanından Gemlik fabrikasında her türlü bakım işlemleri ve tamiratlar yapmaktayız.

Konteynerler, uluslarası standartlara sahip taşımacılık sistemi içinde verimli, güvenli ve hasarsız bir şekilde malzeme taşıması hizmeti vermekteyiz.
Konteynerler, içindeki malzeme boşaltılmaksızın farklı taşımacılık şekilleriyle Nakliyede taşınabilir.

Limanlar, geçici depolama alanları, antrepolar, serbest bölgeler, fabrika ve depolardan müşteri isteği doğrultusunda Yük konteyneri taşımacılığı yapılmaktadır.

Vinçli kamyonumuzla Yük konteynerlerinin yükleme ve istenilen yere indirilmesi hizmeti tecrübeli ekimiz aracılığıyla güvenli bir şekilde verilmektedir.